Turniej w Warszawie i Baranowie czyli 1 złoty i 2 brązowe medale

turniej w warszawie
Z Krajowego turnieju w Baranowie (woj. Wielkopolskie) przywozimy 2 🥉brązowe medale w singlu chłopców kat. U-13.
 

Nasz klub reprezentowała czwórka zawodników (Tymek, Ignacy, Antek, Ignacy) podczas dwudniowego turnieju nasi reprezentanci stoczyli dobre pojedynki w grach podwójnych oraz pojedynczych.
Do półfinałów w grze pojedynczej dotarli:
🥉Ignacy Fortuna
🥉Tymoteusz Skrzos.
Swój pierwszy ćwierćfinał na krajowym turnieju zagrał Antoni Ćwikowski, który dobrze zaprezentował się podczas pojedynków grupowych. Niestety po wyrównanym meczu ćwierćfinałowym musiał uznać wyższość rywala. Jego gra jest dobrym prognostykiem na kolejne turnieje. Na pochwałę zasługuje Ignacy Ćwikowski który rozegrał dobre mecze grupowe w singlu oraz zacięte pojedynki w grze podwójnej w parze z Ignacym Fortuną.
Gratulacje i brawa dla całej ekipy👏👏
W ten sam weekend Liliana Runke wybrała się do Warszawy, gdzie zwyciężyła w kat. U-15 w grze pojedynczej dziewczyn. Gratulacje Lili👏😎
Za tydzień kolejny start, tym razem zawodnicy FKB w kat U-13 wybiorą się do Ostrowa Wielkopolskiego, natomiast zawodnicy kat U-15 oraz U-19 będą reprezentować klub w Szczucinie (woj. Wielkopolskie) a na turniej lokalnym w Ząbkach wybierze się trzecia grupa naszych podopiecznych gdzie będą zbierać cenne doświadczenia turniejowe✊🏻📈
Wyjazd współfinansowany ze środków Gmina Błonie 🤝
Podsumowanie letniego obozu w Pucku

Podsumowanie letniego obozu w Pucku 2024

Tegoroczny letni obóz sportowy w Pucku dobiegł końca, a wspomnienia z tego niesamowitego czasu na pewno pozostaną z nami na długo. W obozie wzięło udział 31 uczestników, którzy spędzili te dni na aktywnym wypoczynku, zabawie i nauce nowych umiejętności.

Turniej badmintona w Gdyni

Turniej badmintona w Gdyni i WWL Badminton Yonex Cup 2024

Krajowy Turniej w Gdyni 22.06.2024🏸 Wakacje rozpoczęte, natomiast podopieczni FKB nie zwalniają tempa. W pierwszą sobotę wakacji 11 osobowa ekipa wyruszyła do Gdyni na ostatni Krajowy turniej przed wakacjami i okresem przygotowawczym.