Fundacja EduSport i wszystko o nas

trening badmintona

Fundacja EduSport powstała z pasji do sportu i edukacji.

Fundacja i klub badmintona

Fundacja EduSport została założona w 2020 roku przez Pawła Pietryję, byłego zawodnika kadry narodowej w badmintonie. Od najmłodszych lat związany z pasją do sportu, Paweł postanowił podzielić się swoim doświadczeniem i zarażać innych miłością do aktywnego trybu życia. Fundacja rozwija się dynamicznie, oferując różnorodne inicjatywy skierowane zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Organizujemy sportowe półkolonie oraz ferie zimowe, obozy sportowe oraz zgrupowania. W ramach Fundacji działa również profesjonalny Klub Badmintona, w którym młodzi sportowcy rozwijają swoje umiejętności. Prowadzimy ogólnorozwojowe zajęcia sportowe z elementami badmintona dla najmłodszych oraz specjalistyczne treningi dla zawodników uczestniczących w turniejach i zgrupowaniach klubu.

Jesteśmy również zaangażowani w edukację. Gabinet logopedyczno-terapeutyczny Wygadani na warszawskim ursynowie to miejsce, gdzie holistycznie wspieramy dzieci i dorosłych w procesie terapii. W ramach naszej działalności oferujemy logopedię/neurologopedię oraz szereg innych terapii, takich jak terapia czaszkowo-krzyżowa, integracja sensoryczna i terapia ręki. Działalnością edukacyjną zarządza mgr Magda Puczyk, członek zarządu Fundacji EduSport

Poznaj ich bliżej

Trenerzy oraz
ich osiągnięcia

trenerzy

Główny trener i założyciel fundacji

Paweł Pietryja

trenerzy:

Jestem trenerem badmintona oraz założycielem Fundacji EduSport. Od najmłodszych lat związany jestem z tym sportem. Wychowanek klubu UKS PLESBAD PSZCZYNA oraz wieloletni zawodnik Reprezentacji Polski. Jako zawodnik współpracowałem z trenerami Europejskimi oraz Azjatyckimi. Przez wszystkie te lata podpatrywałem pracę na różnych etapach szkolenia, co pomogło mi zaplanować strategię, którą wprowadziłem do naszego klubu. Obecnie moim największym celem jest szkolenie młodego pokolenia

trenerzy
trenerzy trenerzy:

Trener & koordynator gr. początkującej i średniej

Izabela Kamola

Studiuje na Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Prawie całe moje życie jest związane ze sportem. Od 12 lat jestem aktywną zawodniczką w Klubie Sportowym Hubertus Zalesie Górne. Głównie specjalizuje się w grach podwójnych, ale również w grze singlowej czuję się dobrze. Posiadam kilka medali Mistrzostw Polski w grze deblowej oraz medale na turniejach Grand Prix Polski zarówno w singlu jak i w grach podwójnych.
Obecnie szkolę dzieci, młodzież i dorosłych. Idealnie odnajduje się w roli trenerki, a studia dodają mi tylko dodatkową wiedzę i doświadczenie.

email: iza.kamola@fundacjaedusport.pl

Trener

Karol Bryczkiewicz

Badmintonem zajmuję się od ponad 10 lat. Swoją przygodę z badmintonem zaczynałem jako młody zawodnik w Klubie Orlicz Suchedniów. Aktualnie trener dzieci oraz dorosłych.W pracy z dziecmi, koncentruję się na ich prawidłowym rozwoju fizycznym oraz psychicznym. Podczas zajęć z najłodszymi, ważnym elementem jest odpowiednie przygotowanie zajęć aby dzieci mogły aktywnie, w wesołej atmosferze oraz bezpiecznie spędzić czas w gronie rówieśników.

Trener

Martyna Janowska

Swoją przygodę z badmintonem zaczęłam w wieku 8 lat w klubie sportowym Naprzód Zielonki w Starych Babicach i przez kolejne 15 lat kontynuowałam swoją karierę. Byłam wielokrotną Mistrzynią i multimedalistka mistrzostw Polski. Moim największym osiągnięciem sportowym było reprezentowanie Polski na Drużynowych Mistrzostwach Świata w Chinach w 2011 roku. Skutecznie łączyłam karierę sportową z naukową, dzięki czemu w 2020 roku obroniłam tytuł doktora nauk biologicznych. Jako doświadczona zawodniczka badmintona chciałabym zarażać innych swoją pasją, pokazać najmłodszym piękno sportu i rywalizacji, dążyć do osiągania jak najlepszych wyników z moimi podopiecznymi.

Trener

Marcin Żardecki

Absolwent warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor plywania i nordic walking. Kocha prace z ludzmi – komunikatywny, zawsze usmiechniety, w latwy sposob nawiazuje kontakt z mlodzieza. Pelen zapalu i energii, dzieki swojemu doswiadczeniu i obszernej wiedzy skutecznie pomaga podopiecznym w treningu, poprzez indywidualne podejscie do kazdego z nich. Pasjonat sportu, w szczegolnosci gier zespolowych i cwiczen silowych.

Wydarzenia w maj 2024

 • Majówkowy CAMP

  Kategoria: General Majówkowy CAMP

  2 maja 2024 5 maja 2024

 • Majówkowy CAMP

  Kategoria: General Majówkowy CAMP

  2 maja 2024 5 maja 2024

 • Majówkowy CAMP

  Kategoria: General Majówkowy CAMP

  2 maja 2024 5 maja 2024

 • Majówkowy CAMP

  Kategoria: General Majówkowy CAMP

  2 maja 2024 5 maja 2024

  Fundacja Edusport Klub bad. Izabelin

  ul. Jana Matejki 21

  05-080 Izabelin c

  Fundacja Edusport Klub bad. Izabelin

  NIP: 1182221025