Turniej w Ząbkach czyli XV Grand Prix w badmintonie

Wspaniała sobota dla zawodników Klubu Badmintona FKB! W Ząbkach miało miejsce XV Victor Grand Prix w badmintonie.

Czytaj więcej

Majówka z badmintonem w Jarocinie

Przedstawiamy „Majówkę z Badmintonem” w Jarocinie! Odkryj perfekcyjne połączenie treningów badmintona i relaksu w hotelowym aquaparku.

Czytaj więcej

Zapraszamy na Letni Obóz Sportowy w Pucku

Nie zwalniamy tempa. Ostatnio zakończyliśmy Zimowy obóz w Wiśle, o którym możecie poczytać tutaj, a już teraz zapraszamy was na Letni obóz w Pucku. 

Czytaj więcej

Turniej badmintona na zakończenie ferii

Woow 🥰😎 . Co to były za ferie i co to był za turniej. 

Czytaj więcej

Zimowe ferie z FKB Izabelin

Zakończenie zimowych ferii oznacza również zakończenie naszego Zimowego Obozu w Wiśle z FKB Izabelin.

Czytaj więcej

I turnus badmintona w Izabelinie zakończony

Zakończyliśmy pierwszy turnus badmintona w Izabelinie, który stanowił doskonałą okazję do aktywnego spędzenia czasu. Wzięło w nim udział 40 dzieci i młodzieży, ciesząc się miłym i bezpiecznym przeżyciem.

Czytaj więcej

Fundacja EduSport w 2023 roku – podsumowanie

Czas na podsumowanie roku. Był to rok intensywny, ale to nas nakręca do działania  

Czytaj więcej

Święto Badmintona w Błoniu

Zapraszamy na Święto Badmintona w Błoniu. W dniu 28.01.2024 – Niedziela, zapraszamy na otwarty turniej badmintona w Centrum Sportu w Błoniu.  

Czytaj więcej

III Mikołajkowy Turniej badminota

W minioną sobotę 16 -go grudnia odbył się III Mikołajkowy Turniej badmintona w Izabelinie zorganizowany przez Fundację EduSport.

Czytaj więcej

Mecz towarzyski FKB Izabelin vs UKS „VICTORIA” Łódź

Mecz Towarzyski FKB Izabelin vs UKS „VICTORIA” Łódź już za nami podczas tego meczu rozegraliśmy 16 pojedynków. Drużynę z Izabelina reprezentowało trzynastu młodych zawodników. Każdy walczył o punkty dla Izabelina. Mecz zakończył się wynikiem Izabelin : Łódź. Dziekujemy drużynie z Łodzi za wspólne granie i mamy nadzieje na kolejne ciekawe wydarzenia, co pozwoli na rozwój […]

Czytaj więcej

Zimowy obóz sportowy Wisła- Beskid Śląski

Fundacja EduSport i Klub Badmintona Izabelin serdecznie zapraszają dzieci i młodzież na niezapomniany obóz zimowy, który odbędzie się w drugim tygodniu ferii (woj. mazowieckie). 📆Termin: 21-27.01.2024 📍Miejsce: Wisła – Beskid Śląski

Czytaj więcej

Turniejowy weekend klubu badmintona

Zawodnicy Klubu badmintona w Izabelinie aktywnie uczestniczyli w turniejach w minionym weekendzie.

Czytaj więcej

Listopadowe zgrupowanie zakończone

Zakończyliśmy wyjątkowe Listopadowe Zgrupowanie w Centrum Odnowy Sportu OPO Giżycko. To było niezwykle satysfakcjonujące i pełne pozytywnej energii doświadczenie.

Czytaj więcej

Sportowe Ferie z EduSport

Rusza kolejna edycja Sportowych Ferii z Fundacją EduSport, wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz rozrywek dla najmłodszych i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku przygotowaliśmy aż 2 turnusy, pełne aktywności, sportowych doznań i bezpiecznej zabawy na obiektach sportowych w Izabelinie.

Czytaj więcej

Kolejny turniejowy weekend dla zawodników FKB

W niedzielę, 9️⃣-cio osobowa ekipa wyruszyła do Łodzi, gdzie wzięli udział w Otwartym Turnieju Badmintona organizowanym przez Międzynarodową Szkołę Mistrzostwa Sportowego „Edukacja i Sport” w Łodzi. Była to kolejna okazja do zebrania cennego turniejowego doświadczenia 🔝.

Czytaj więcej

Otwarty Turniej Badmintona – 121 zaciekłych pojedynków

W minioną niedzielę, Centrum Sportu w Błoniu stało się świadkiem zmagań podczas Otwartego Turnieju Badmintona, zorganizowanego we współpracy z Fundacją EduSport oraz Gminą Błonie.

Czytaj więcej

FKB Izabelin na Grand Prix w Ząbkach

Kolejny ekscytujący weekend w świecie badmintona! Nasza drużyna FKB Izabelin wzięła udział w turnieju XV Victor Grand Prix w Ząbkach 2023. To wydarzenie przyniosło nam nie tylko nowe doświadczenia, ale również kolejne osiągnięcia, które budują naszą sportową historię🔝.

Czytaj więcej

Intensywny Weekend Dla Zawodników FKB Izabelin : Masovia CUP

  Wspaniałe osiągnięcia na mistrzostwach Mazowsza – Masovia CUP 🏆 W miniony weekend, nasi utalentowani zawodnicy z Fundacji Kształcenia Badmintona Izabelin (FKB Izabelin) wzięli udział w Mistrzostwach Mazowsza – Masovia CUP. 

Czytaj więcej

Zimowy Obóz Badmintonowo – Sportowy z FKB Izabelin

Fundacja EduSport i Klub Badmintona Izabelin serdecznie zapraszają dzieci i młodzież na niezapomniany obóz zimowy, który odbędzie się w drugim tygodniu ferii (woj. mazowieckie). 📆Termin: 21-27.01.2024 📍Miejsce: Białka Tatrzańska  

Czytaj więcej

Listopadowy CAMP z badmintonem

Rozpoczynamy nowy sezon sportowy, jak co roku nie tylko prowadzimy treningi stacjonarne, ale także przygotowujemy dla Was i Waszych bliskich wyjątkowe wyjazdy sportowe. Chcielibyśmy przedstawić Wam naszą najnowszą propozycję, mianowicie „Listopadowy CAMP z badmintonem”.

Czytaj więcej