Dzień dziecka z klubem Badmintona

  Z okazji dnia dziecka zapraszamy wszystkie dzieciaki na Turniej Badmintona w Izabeliniew dniu 3.06.2023 (sobota) odbędzie się otwarty turniej dla dzieci i młodzieży.  

Czytaj więcej

Druga kolejka 2 sezonu Amatorkiej Ligii Badmintona

Druga kolejka 2 sezonu Amatorkiej Ligii Badmintona pełna emocji i walki. 

Czytaj więcej

Sportowe półkolonie z Fundacją EduSport

Ruszamy z kolejną edycją Sportowych Półkolonii z Fundacją EduSport. w tym roku przygotowaliśmy dla Państwa pociech 2 turnusy podczas których nie zabraknie aktywności, poznania różnych dyscyplin sportowych oraz miło i bezpiecznie spędzonego czasu na obiektach sportowych wewnętrznych i zewnętrznych w Izabelinie.

Czytaj więcej

Majówka 2023 w Pszczynie

Majówka 2023 w Pszczynie dobiegła końca to był fantastycznie spędzony czas.

Czytaj więcej

Amatorska Liga Badmintona w Błoniu – Sezon 2

  Zaczynamy kolejny sezon Amatorska Liga Badmintona w Błoniu – Sezon 2 Za nami pierwsza kolejka Na hali Centrum Sportu w Błoniu, uczestnicy rywalizowali w 7 kategoriach:

Czytaj więcej

Gala sportu w Gminie Izabelin

Gala sportu oraz podsumowanie roku 2022 w Gmina Izabelin odbyło się 30 marca gdzie zostały wręczone nagrody oraz stypendia sportowe dla zawodników, trenerów oraz działaczy

Czytaj więcej

Obóz badmintonowo – narciarski w Myślenicach

Zakończyliśmy Zimowy Obóz 🏸badmintonowo – ⛷narciarski w Myślenicach.  

Czytaj więcej

Letni obóz Sportowy Mrzeżyno 2023

W tym roku wakacje spędzimy nad Polskim morzem w miejscowości Mrzeżyno.    Termin:  1-9.07.2023  Miejsce: Mrzeżyńskie Centrum Sportu

Czytaj więcej

Pierwszy sezon Amatorskiej Ligi Badmintona

W dniu 14.01 rozpoczęliśmy pierwszy sezon Amatorskiej Ligi Badmintona oraz Dziecięcej Ligi Badmintona w Centrum Sportu w Błoniu. Podczas wydarzenia wzięło udział prawie 40 uczestników, którzy będą rywalizować w 3 kolejkach (14.01, 11.02, 11.03 Finał Ligi)    

Czytaj więcej

III Badmintonowy Ogólnopolski turniej badmintona Józefosław 2022

III Badmintonowy Ogólnopolski Turniej dzieci i młodzieży Józefosław 27.11.2022 Kolejny świetny występ młodych zawodników FKB podczas ogólnopolskiego turnieju, który odbył się w Józefosławiu.    

Czytaj więcej

Grand Prix Ząbek

Grand Prix Ząbek za nami Nasi zawodnicy przywieźli kolejne medale Nasz klub reprezentowali: Amelia, Matylda, Krystian, Gabryś, Mateusz, Jurek, Kacper, Ignacy, Tymek. Brawa dla wszystkich z każdym kolejnym turniejem widzimy postępy naszych podopiecznych    

Czytaj więcej

Grand Prix Pszczyny

Na zakończenie listopadowego zgrupowania w Pszczynie nasi zawodnicy wzięli udział w turnieju Grand Prix Pszczyny. Była to kolejna okazja do sprawdzenia się i nabycia kolejnych ważnych doświadczeń. Brawa dla wszystkich uczestników!!  

Czytaj więcej

Listopadowe zgrupowanie dla dzieci i dorosłych w Pszczynie

Listopadowe zgrupowanie w Pszczynie dla dzieci i dorosłych dobiegło końca  To był aktywnie spędzony czas w otoczeniu pięknych atrakcji które mogliśmy zwiedzić między treningami.  

Czytaj więcej

II Polska Liga Badmintona w Częstochowie

Wracamy z Częstochowy z kompletem punktów drużyna ligowa FKB Izabelin zwyciężyła we wszystkich swoich dzisiejszych spotkaniach i aktualnie znajduje się na 1 miejscu w tabeli 2 Polskiej Ligi badmintona. Brawa dla całej drużyny FKB Izabelin    

Czytaj więcej

Grand Prix w Ząbkach

Kolejne doświadczenie turniejowe zdobyte! Dzisiaj nasi zawodnicy walczyli na turnieju Grand Prix w Ząbkach. Dla części zawodników było to pierwsze doświadczanie turniejowych emocji i poradzili sobie z tym wyzwaniem bardzo dobrze. Następny turniej już wkrótce! Trenujemy dalej!   

Czytaj więcej

Turniej badmintona dla dzieci i młodzieży w Garwolinie

Wracamy z Garwolina z medalami  W niedziele zawodnicy FKB Izabelin zameldowali się w Garwolinie i reprezentowali klub w pierwszym turnieju otwierając tym samym sezon, który zapowiada się intensywny nasi podopieczni zebrali kolejne ważne doświadczenie    

Czytaj więcej

Sportowe Półkolonie w Centrum Sportu w Błoniu

Sportowe Półkolonie w Centrum Sportu w Błoniu zakończone, cieszymy się ze mogliśmy brać w nich udział razem z Wami. Brawa dla wszystkich uczestników Do zobaczenia na zajęciach w nowym sezonie. Zaczynamy już od  września.  

Czytaj więcej

3 turnus Sportowych Półkolonii z Fundacją EduSport

Ostatni 3 turnus dobiegł końca, przez 5 dni dzieci miały możliwość poznać podstawy badmintona spróbować swoich sił w różnych konkurencjach sportowych, oraz spędzić aktywnie kilka kolejnych wakacyjnych dni  gratulujemy Wszystkim zaangażowania i dziękujemy że byliście z nami  Życzymy wszystkim bezpiecznych i pogodnych wakacji  

Czytaj więcej

Letni Obóz klubu FKB Izabelin w Czorsztynie

Zakończyliśmy Letnie zgrupowanie FKB Izabelin  

Czytaj więcej

2 turnus Sportowych półkolonii z Fundacją EduSport

Zakończyliśmy kolejny 2 turnus Sportowych Półkolonii fantastyczna grupa, super spędzony czas.  

Czytaj więcej