Krajowy Turniej Badmintona w Trzebnicy

Krajowy Turniej Badmintona młodzików młodszych i młodzików w Trzebnicy W sobotę, 8 czerwca, nasi młodzi zawodnicy wzięli udział w Krajowym Turnieju Badmintona w Trzebnicy.

Czytaj więcej

FBK Izabelin na turnieju w Czechach

Ekipa FKB wraca z turnieju w Czechach! Młodzi zawodnicy naszego klubu właśnie wrócili z niezapomnianej podróży do Czech, gdzie mieli okazję rywalizować na międzynarodowej arenie. Turniej przyniósł wiele nowych doświadczeń, międzynarodowych znajomości i sportowych wyzwań. Oprócz zaciętej rywalizacji na kortach, znaleźli także chwilę na małe zwiedzanie. Turniej w Czechach i podsumowanie w liczbach: 508 zawodników […]

Czytaj więcej

Krajowy Turniej Badmintona w Pabianicach

Jesteśmy po wyjeździe na Krajowy Turniej Badmintona w Pabianicach.  

Czytaj więcej

Majówkowy Camp Badmintona zakończony

Zakończyliśmy Majówkowy Camp Badmintona 2024.

Czytaj więcej

Turniej na Ursynowie i w Izabelinie

  FKB triumfuje na weekendowych turniejach!   Kolejny pracowity weekend dla FKB. Tym razem nasi podopieczni rywalizowali w turnieju Krajowym na Warszawskim Ursynowie oraz w otwartym turnieju dla dzieci, młodzieży i dorosłych zorganizowanym przez Fundacje EduSport w Izabelinie. Podczas turnieju w Izabelinie wzięło udział 42 zawodniczek i zawodników w kategoriach u-9, U-11, U-13, U-15 oraz […]

Czytaj więcej

Turniej badmintona w Izabelinie

Zapraszamy na  Otwarty Turniej badmintona w Izabelinie! Turniej skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Szukasz wyzwań? Spróbuj swoich sił w kategoriach wiekowych U-9, U-11, U-13, U-15.  Stwórz drużynę rodzinną i bawcie się! Kiedy i gdzie? Sobota, 27 kwietnia 2024 w hali sportowa w Izabelinie, ul. 3 Maja 49 Plan dnia: […]

Czytaj więcej

Półkolonie badmintona z FKB Izabelin

  Sportowe półkolonie z Fundacją EduSport 🥳 Zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą, którą przygotowaliśmy dla Państwa pociech. Półkolonie z badmintonem 2024. W związku z dużym zainteresowaniem z poprzednich edycji w tym roku przygotowaliśmy 3 turnusy 🥰

Czytaj więcej

Badmintonowy weekend z FKB Izabeli

Co za badmintonowy weekend! Nasi młodzi zawodnicy wzięli udział w dwóch turniejach, zdobywając łącznie sześć medali! To prawdziwy powód do dumy!

Czytaj więcej

Turniej w Warszawie i Baranowie czyli 1 złoty i 2 brązowe medale

Z Krajowego turnieju w Baranowie (woj. Wielkopolskie) przywozimy 2 brązowe medale w singlu chłopców kat. U-13.  

Czytaj więcej

Kolejny turniej FKB Izabelin

Wooow, FKB Izabelin dalej na wyższym biegu. W tym tygodniu odhaczamy kolejny krajowy truniej.  Ostatnie relacjonowaliśmy wam nasz wyjazd do Łodzi i Krakowa.  Tym razem w zameldowaliśmy się w Płocku.

Czytaj więcej

FKB Izabelin na turniejach w Łodzi i Krakowie

Nasi zawodnicy nie zwalniają tempa i biorą udział w kolejnych turniejach. Tym razem dumnie reprezentowali FKB Izabelin na  turnieju w Łodzi.   Podczas turnieju zorganizowanego przez Międzynarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego „Edukacja i Sport” w Łodzi nasz klub reprezentowało siedmioro zawodników (Amelia, Klara, Hania, Gavin, Leon, Jacek, Owen) brawa dla Was za sportową postawę. Gratulacje dla […]

Czytaj więcej

Gala sportu w Izabelinie – nasz klub badmintona wyróżniony

1 marca w Izabelinie odbyła się Gala Sportu, na której nie zabrakło naszych przedstawicieli. Zawodnicy oraz trener na zaproszenie władz Gminy wzięli udział w tym wydarzeniu.  

Czytaj więcej

Turniej w Ząbkach czyli XV Grand Prix w badmintonie

Wspaniała sobota dla zawodników Klubu Badmintona FKB! W Ząbkach miało miejsce XV Victor Grand Prix w badmintonie.

Czytaj więcej

Majówka z badmintonem w Jarocinie

Przedstawiamy „Majówkę z Badmintonem” w Jarocinie! Odkryj perfekcyjne połączenie treningów badmintona i relaksu w hotelowym aquaparku.

Czytaj więcej

Zapraszamy na Letni Obóz Sportowy w Pucku

Nie zwalniamy tempa. Ostatnio zakończyliśmy Zimowy obóz w Wiśle, o którym możecie poczytać tutaj, a już teraz zapraszamy was na Letni obóz w Pucku. 

Czytaj więcej

Turniej badmintona na zakończenie ferii

Woow 🥰😎 . Co to były za ferie i co to był za turniej. 

Czytaj więcej

Zimowe ferie z FKB Izabelin

Zakończenie zimowych ferii oznacza również zakończenie naszego Zimowego Obozu w Wiśle z FKB Izabelin.

Czytaj więcej

I turnus badmintona w Izabelinie zakończony

Zakończyliśmy pierwszy turnus badmintona w Izabelinie, który stanowił doskonałą okazję do aktywnego spędzenia czasu. Wzięło w nim udział 40 dzieci i młodzieży, ciesząc się miłym i bezpiecznym przeżyciem.

Czytaj więcej

Fundacja EduSport w 2023 roku – podsumowanie

Czas na podsumowanie roku. Był to rok intensywny, ale to nas nakręca do działania  

Czytaj więcej

Święto Badmintona w Błoniu

Zapraszamy na Święto Badmintona w Błoniu. W dniu 28.01.2024 – Niedziela, zapraszamy na otwarty turniej badmintona w Centrum Sportu w Błoniu.  

Czytaj więcej