Otwarty Turniej Badmintona – 121 zaciekłych pojedynków

Turniej badmintona

W minioną niedzielę, Centrum Sportu w Błoniu stało się świadkiem zmagań podczas Otwartego Turnieju Badmintona, zorganizowanego we współpracy z Fundacją EduSport oraz Gminą Błonie.

 

To wydarzenie przyciągnęło ponad 60 utalentowanych zawodników różnych kategorii wiekowych.

Rywalizacja na Wysokim Poziomie

Najmłodsi (U-11) oraz młodzież w kategoriach U-13, U-15 i U-17 mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w pojedynkach indywidualnych i grach podwójnych. Warto zaznaczyć, że nie tylko rywalizowano sportowo, ale również zyskano cenne doświadczenie na korcie. Podczas turnieju rozegrano aż 121 pojedynków, co świadczy o ogromnym zaangażowaniu uczestników.

Najlepsi zawodnicy otrzymali zaszczytne medale, piękne dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe od renomowanej firmy YONEX. To nie tylko uznano ich umiejętności, lecz także stanowiło inspirację do dalszych treningów i doskonalenia swoich umiejętności.

Ogromną satysfakcję z udanej organizacji turnieju wyraził Paweł Pietryja, prezes Fundacji EduSport: „Chcieliśmy dać młodym talentom szansę na rywalizację i zdobycie doświadczenia. Dla dorosłych, natomiast, stworzyliśmy okazję do aktywnego spędzania czasu i przeżywania emocji sportowej rywalizacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu turnieju i pozytywnych opinii, które usłyszeliśmy. To naprawdę nas motywuje do dalszej pracy. Już teraz planujemy kolejne, jeszcze większe wydarzenia!”

Partnerzy

Ogromne podziękowania kierujemy także w stronę władz Gminy Błonie oraz kierownictwa Centrum Sportu w Błoniu. Ich wsparcie i zaangażowanie odegrało kluczową rolę w sukcesie tego turnieju. Wydarzenie zostało dodatkowo sfinansowane ze środków Gminy Błonie, co świadczy o ich ogromnym zaangażowaniu w rozwój lokalnej społeczności sportowej.

Zapraszamy na Kolejne Wyzwania! Nie zwalniamy tempa! Już 2 grudnia 2023 roku zapraszamy na kolejny sportowy festiwal, czyli Mikołajkowy Turniej Badmintona, który odbędzie się w Izabelinie. To będzie kolejna okazja do spotkania się, rywalizacji i przeżycia niezapomnianych chwil na boisku.”

 

 

Listopadowe zgrupowanie

Listopadowe zgrupowanie zakończone

Zakończyliśmy wyjątkowe Listopadowe Zgrupowanie w Centrum Odnowy Sportu OPO Giżycko. To było niezwykle satysfakcjonujące i pełne pozytywnej energii doświadczenie.

Turnus badmintona

Sportowe Ferie z EduSport

Rusza kolejna edycja Sportowych Ferii z Fundacją EduSport, wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz rozrywek dla najmłodszych i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku przygotowaliśmy aż 2 turnusy, pełne aktywności, sportowych doznań i bezpiecznej zabawy na obiektach sportowych w Izabelinie.

turniejowy weekend

Kolejny turniejowy weekend dla zawodników FKB

W niedzielę, 9️⃣-cio osobowa ekipa wyruszyła do Łodzi, gdzie wzięli udział w Otwartym Turnieju Badmintona organizowanym przez Międzynarodową Szkołę Mistrzostwa Sportowego „Edukacja i Sport” w Łodzi. Była to kolejna okazja do zebrania cennego turniejowego doświadczenia 🔝.