FKB Izabelin na Grand Prix w Ząbkach

fkb izablin

Kolejny ekscytujący weekend w świecie badmintona! Nasza drużyna FKB Izabelin wzięła udział w turnieju XV Victor Grand Prix w Ząbkach 2023. To wydarzenie przyniosło nam nie tylko nowe doświadczenia, ale również kolejne osiągnięcia, które budują naszą sportową historię🔝.

W kategorii U-11, nasza niezwykle utalentowana zawodniczka, Amelia Drzewińska, zdobyła zasłużony srebrny medal.  To wspaniałe osiągnięcie nie tylko dla niej, ale również dla całego FKB Izabelin.

W kategorii U-13, mieliśmy trzy wyjątkowe talenty, którzy pokazali swoje umiejętności i poświęcenie na boisku.

  • Mateusz Rusiniak, zdobywca brązowego medalu.
  • Hania Rusiniak, kolejna zdobywczyni brązowego medalu.
  • Liliana Runke, również brązowa medalistka.

Nie możemy zapomnieć o pozostałych członkach ekipy: Martynie, Ignacym, Antku, Leonie i  Ignacym. Brawa za walkę do ostatnich punktów.  

Warto także wspomnieć o naszym niezawodnym trenerze, Pawle Pietryi. W tym samym czasie walczył w rozgrywkach 1 Ligi Badmintona, gdzie zdobył 4 punkty dla drużyny UKS Plesbad Pszczyna. Jego doświadczenie i umiejętności są inspiracją dla całej drużyny FKB Izabelin.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować rodzicom za nieocenione wsparcie, zarówno w wyjeździe na turniej, jak i za ogromne wsparcie podczas zawodów. Jesteśmy prawdziwym zespołem, jednością i wspólnym celem – promowaniem pasji do badmintona.

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej drużyny FKB Izabelin lub po prostu chcesz śledzić nasze sukcesy, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz profilu społecznościowego.

 

Turniej na Ursynowie

Turniej na Ursynowie i w Izabelinie

  FKB triumfuje na weekendowych turniejach!   Kolejny pracowity weekend dla FKB. Tym razem nasi podopieczni rywalizowali w turnieju Krajowym na Warszawskim Ursynowie oraz w otwartym turnieju dla dzieci, młodzieży i dorosłych zorganizowanym przez Fundacje EduSport w Izabelinie. Podczas turnieju w Izabelinie wzięło udział 42 zawodniczek i zawodników w kategoriach u-9, U-11, U-13, U-15 oraz […]