Intensywny Weekend Dla Zawodników FKB Izabelin : Masovia CUP

FKB Izabelin

 

Wspaniałe osiągnięcia na mistrzostwach Mazowsza – Masovia CUP 🏆

W miniony weekend, nasi utalentowani zawodnicy z Fundacji Kształcenia Badmintona Izabelin (FKB Izabelin) wzięli udział w Mistrzostwach Mazowsza – Masovia CUP. 

To był weekend pełen niezapomnianych chwil na korcie, gdzie każdy z nas pozostawił kawałek serca, zdobywając jednocześnie cenne doświadczenie, które napędza naszą przyszłą drogę do sukcesu🔝📈.

Kategoria U-11 🥇🥉

Niezwykłe emocje towarzyszyły nam zwłaszcza w kat. U-11, gdzie nasi wspaniali zawodnicy zdobyli medale:

Amelia Drzewińska 🥇

Tymoteusz Skrzos 🥉

Doświadczenia w Łodzi – kolejny krok do doskonałości 🌟

Niedziela przyniosła nowe wyzwania. Nasza drużyna udała się do Łodzi, gdzie wzięła udział w kolejnym turnieju. To cenne doświadczenie pozwoli naszym zawodnikom jeszcze bardziej się rozwijać i podnosić poprzeczkę swoich umiejętności.

Kategoria U-13 🥈🥉

W tej zaciekłej konkurencji, to Ignacy Ćwikowski zajął zaszczytne drugie miejsce, prezentując wyjątkowe umiejętności i determinację. Nie mniej wspaniale wypadł Antek Ćwikowski, zdobywając trzecie miejsce i pokazując, że w FKB Izabelin mamy prawdziwą siłę w tej kategorii wiekowej.

Kategoria U-17 🥈🥉

Również w tej kategorii nasza drużyna nie zawiodła. Michałina Ćwikowska stanęła na podium, zdobywając srebrny medal, a Michał Karnowski zasłużył na brąz. Ich zaangażowanie i umiejętności są niezaprzeczalnym dowodem, że FKB Izabelin to niezwykłe miejsce dla młodych talentów badmintona.

Brawa dla wszystkich zawodników! 👏

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować wszystkim naszym zawodnikom nie tylko zwycięstw, ale także za ich walkę i sportową postawę na boisku. Każdy z was jest inspiracją dla naszej społeczności.

Nie zwalniamy tempa! 💪

Teraz, z jeszcze większą determinacją, wracamy do treningów. Kolejny turniej już za 2 tygodnie, a my jesteśmy gotowi, by znów stanąć na podium i zdobyć kolejne laury.

Zachęcamy do śledzenia naszych osiągnięć na stronie:

👉 www.fundacjaedusport.pl


Dziękujemy Gminie Izabelin oraz wszystkim naszym wsparciom za nieustanny support.

Dorota Zmarzlak – Wójt Gminy Izabelin, Izabelin Centrum Kultury, Izabelin Powiat Warszawski Zachodni, Yonex Polska, Gmina Błonie oraz Centrum Sportu w Błoniu – dziękujemy, że jesteście z nami na każdym etapie tej wspaniałej podróży w świat badmintona! 🏸💖

 

Listopadowe zgrupowanie

Listopadowe zgrupowanie zakończone

Zakończyliśmy wyjątkowe Listopadowe Zgrupowanie w Centrum Odnowy Sportu OPO Giżycko. To było niezwykle satysfakcjonujące i pełne pozytywnej energii doświadczenie.

Turnus badmintona

Sportowe Ferie z EduSport

Rusza kolejna edycja Sportowych Ferii z Fundacją EduSport, wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz rozrywek dla najmłodszych i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku przygotowaliśmy aż 2 turnusy, pełne aktywności, sportowych doznań i bezpiecznej zabawy na obiektach sportowych w Izabelinie.

turniejowy weekend

Kolejny turniejowy weekend dla zawodników FKB

W niedzielę, 9️⃣-cio osobowa ekipa wyruszyła do Łodzi, gdzie wzięli udział w Otwartym Turnieju Badmintona organizowanym przez Międzynarodową Szkołę Mistrzostwa Sportowego „Edukacja i Sport” w Łodzi. Była to kolejna okazja do zebrania cennego turniejowego doświadczenia 🔝.