Zakończył się Letni Obóz badmintonowo – sportowy w Mrzeżynie.

Letni Obóz badmintonowo - sportowy
W dniach 1-9 lipca nasza Fundacja EduSport zorganizowała Letni Obóz Sportowy w Mrzeżynie.

W wyjeździe wzięło udział 26 uczestników. Nad bezpieczeństwem dzieci i młodzieży czuwało 4 wychowawców/trenerów. Uczestnicy mieli okazję do spędzenia wspólnego czasu na pieszych wycieczkach po Mrzeżynie oraz wspólnej całodniowej wycieczce do Kołobrzegu gdzie zobaczyli molo, latarnie morską, port oraz lokalne atrakcję. Podczas całego pobytu uczestnicy mieli zaplanowane zajęcia sportowe, treningi badmintona i zajęcia ogólnorozwojowe w profesjonalnie wyposażonym Ośrodku Sportu. W zależności od grupy wiekowej i poziomu zaawansowania zawodnicy i uczestnicy wyjazdu korzystali z hali sportowej, siłowni, salki fitness oraz sauny, aby zregenerować się i przygotować do kolejnych treningów. Między treningami i aktywnościami był czas na spędzenie czasu na plaży, gdzie mogli w bezpieczny sposób i pod okiem ratowników pohasać w morzu.

Wszyscy uczestnicy obozu spisali się na medal i zasłużyli na wielkie brawa👏 Każdy dał z siebie wszystko i aktywnie zaczął wakacje.
Życzymy Wszystkim słonecznych i miłych wakacji. Do zobaczenia na półkoloniach oraz na treningach w nowym sezonie 🙂

Turniej badmintona w Izabelinie

Zapraszamy na  Otwarty Turniej badmintona w Izabelinie! Turniej skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Szukasz wyzwań? Spróbuj swoich sił w kategoriach wiekowych U-9, U-11, U-13, U-15.  Stwórz drużynę rodzinną i bawcie się! Kiedy i gdzie? Sobota, 27 kwietnia 2024 w hali sportowa w Izabelinie, ul. 3 Maja 49 Plan dnia: […]

Półkolonie badmintona z FKB Izabelin

Sportowe półkolonie z Fundacją EduSport 🥳 Zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą, którą przygotowaliśmy dla Państwa pociech. Półkolonie z badmintonem 2024. W związku z dużym zainteresowaniem z poprzednich edycji w tym roku przygotowaliśmy 3 turnusy 🥰

Badmintonowy weekend z FKB Izabeli

Co za badmintonowy weekend! Nasi młodzi zawodnicy wzięli udział w dwóch turniejach, zdobywając łącznie sześć medali! To prawdziwy powód do dumy!