Turniej w Ząbkach czyli XV Grand Prix w badmintonie

Grand Prix w badmintonie

Wspaniała sobota dla zawodników Klubu Badmintona FKB! W Ząbkach miało miejsce XV Victor Grand Prix w badmintonie.

Nasza drużyna, w skład której wchodzili: Amelia, Michalina, Martyna, Hania, Jacek, Ignacy, Antek, Mati oraz Ignacy, zaprezentowała się doskonale! Serdeczne brawa dla Was za fantastyczną postawę! Gratulacje dla zdobywców medali. Ta pasjonująca gra na korcie jest obiecującym prognostykiem na intensywnie zapowiadający się sezon 2024!

Oto lista medalistów:

  • Amelia Drzewińska 🥇
  • Mateusz Rusiniak 🥇
  • Ignacy Ćwikowski 🥉
  • Ignacy Fortuna 🥉
  • Hania Rusiniak 🥉

Również w tym samym czasie odbył się turniej Grand Prix Konstancina, w którym uczestniczył nasz zawodnik Tymek Skrzos! Z dumą ogłaszamy, że zdobył trzecie miejsce! Gratulacje, Tymku!

Chcielibyśmy także wyrazić naszą wdzięczność rodzicom za wspaniałe dopingowanie i pomoc w organizacji wyjazdu! Dziękujemy za Wasze wsparcie! 🫶🏻🤝

 

Krajowy turniej w Trzebnicy

Krajowy Turniej Badmintona w Trzebnicy

Krajowy Turniej Badmintona młodzików młodszych i młodzików w Trzebnicy W sobotę, 8 czerwca, nasi młodzi zawodnicy wzięli udział w Krajowym Turnieju Badmintona w Trzebnicy.

turniej w Czechach

FBK Izabelin na turnieju w Czechach

Ekipa FKB wraca z turnieju w Czechach! Młodzi zawodnicy naszego klubu właśnie wrócili z niezapomnianej podróży do Czech, gdzie mieli okazję rywalizować na międzynarodowej arenie. Turniej przyniósł wiele nowych doświadczeń, międzynarodowych znajomości i sportowych wyzwań. Oprócz zaciętej rywalizacji na kortach, znaleźli także chwilę na małe zwiedzanie. Turniej w Czechach i podsumowanie w liczbach: 508 zawodników […]