Pierwszy sezon Amatorskiej Ligi Badmintona

treningi badmintona dla dorosłych
W dniu 14.01 rozpoczęliśmy pierwszy sezon Amatorskiej Ligi Badmintona oraz Dziecięcej Ligi Badmintona w Centrum Sportu w Błoniu. Podczas wydarzenia wzięło udział prawie 40 uczestników, którzy będą rywalizować w 3 kolejkach (14.01, 11.02, 11.03 Finał Ligi)

Uczestnicy rywalizowali w kategoriach:
– Gra pojedyncza kobiet
– Gra pojedyncza mężczyzn
– Gry podwójne – dorosłych
– Gry podwójne rodzinne
– Gry pojedyncze dzieci i młodzieży

Dużo grania, dużo aktywności, ciekawe mecze i super atmosfera
Dziękujemy za udział i wielkie brawa dla wszystkich uczestników
Do zobaczenia na treningach i następnej kolejce Ligi która już 11.02.2023.