III Badmintonowy Ogólnopolski turniej badmintona Józefosław 2022

III Badmintonowy Ogólnopolski Turniej dzieci i młodzieży Józefosław 27.11.2022
Kolejny świetny występ młodych zawodników FKB podczas ogólnopolskiego turnieju, który odbył się w Józefosławiu.
 
 

Liczna ekipa FKB stawiła się na hali LAVO. Z całej drużyny najdalej w swoich kategoriach wiekowych uplasowali się Michalina oraz Gabryś, którzy zdobyli 4 miejsca Na ogromne brawa zasługuje cała drużyna która brała udział w turnieju. Trenerzy zaobserwowali u wszystkich zawodników ogromny postęp, widać ze systematyczne treningi, ogrywanie na turniejach, zbieranie doświadczenia z każdym rozegranym meczem, dobrze rokują na przyszłość i kolejne starty w turniejach. Czas na analizę turnieju na najbliższym treningu i z dobrym nastawieniem wracamy do pracy

Podziękowania dla rodziców za pomoc podczas turnieju

Listopadowe zgrupowanie

Listopadowe zgrupowanie zakończone

Zakończyliśmy wyjątkowe Listopadowe Zgrupowanie w Centrum Odnowy Sportu OPO Giżycko. To było niezwykle satysfakcjonujące i pełne pozytywnej energii doświadczenie.

Turnus badmintona

Sportowe Ferie z EduSport

Rusza kolejna edycja Sportowych Ferii z Fundacją EduSport, wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz rozrywek dla najmłodszych i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku przygotowaliśmy aż 2 turnusy, pełne aktywności, sportowych doznań i bezpiecznej zabawy na obiektach sportowych w Izabelinie.

turniejowy weekend

Kolejny turniejowy weekend dla zawodników FKB

W niedzielę, 9️⃣-cio osobowa ekipa wyruszyła do Łodzi, gdzie wzięli udział w Otwartym Turnieju Badmintona organizowanym przez Międzynarodową Szkołę Mistrzostwa Sportowego „Edukacja i Sport” w Łodzi. Była to kolejna okazja do zebrania cennego turniejowego doświadczenia 🔝.