Obóz badmintonowo – narciarski w Myślenicach

Zakończyliśmy Zimowy Obóz 🏸badmintonowo – ⛷narciarski w Myślenicach.

 

Aktywnie spędzony czas na hali sportowej podczas treningów badmintona, 🏔wycieczkach w góry, ⛸łyżwach, nartach ( tutaj pozostaje niedosyt, warunki pogodowe nie dały nam możliwości rozwinięcia skrzydeł na stoku😅) Dziękujemy za udział, 👏gratulacje dla uczestników za dobrze przepracowane treningi oraz miło spędzony czas. Przedstawiamy fotorelacje z wyjazdu.

Obóz dofinansowany ze środków Gminy Izabelin 🤝
—–
Gmina Izabelin
Dorota Zmarzlak – wójt gminy Izabelin
Powiat Warszawski Zachodni
Mokodruk

 

Listopadowe zgrupowanie

Listopadowe zgrupowanie zakończone

Zakończyliśmy wyjątkowe Listopadowe Zgrupowanie w Centrum Odnowy Sportu OPO Giżycko. To było niezwykle satysfakcjonujące i pełne pozytywnej energii doświadczenie.

Turnus badmintona

Sportowe Ferie z EduSport

Rusza kolejna edycja Sportowych Ferii z Fundacją EduSport, wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz rozrywek dla najmłodszych i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku przygotowaliśmy aż 2 turnusy, pełne aktywności, sportowych doznań i bezpiecznej zabawy na obiektach sportowych w Izabelinie.

turniejowy weekend

Kolejny turniejowy weekend dla zawodników FKB

W niedzielę, 9️⃣-cio osobowa ekipa wyruszyła do Łodzi, gdzie wzięli udział w Otwartym Turnieju Badmintona organizowanym przez Międzynarodową Szkołę Mistrzostwa Sportowego „Edukacja i Sport” w Łodzi. Była to kolejna okazja do zebrania cennego turniejowego doświadczenia 🔝.