Gala sportu w Gminie Izabelin

Gala sportu oraz podsumowanie roku 2022 w Gmina Izabelin odbyło się 30 marca gdzie zostały wręczone nagrody oraz stypendia sportowe dla zawodników, trenerów oraz działaczy

 

Na Galę Sportu zostali zaproszeni nasi podopieczni którzy zostali nagrodzeni i otrzymali z rąk Pani Dorota Zmarzlak – wójt gminy Izabelin.
Wyróżnienia oraz stypendia sportowe.
Wyróżnienia otrzymali:
🏅Amelia Drzewińska
🏅Mateusz Rusiniak
🏅Ignacy Fortuna
🏅Gabriel Zaręba
Stypendium otrzymała:
🏅Michalina Ćwikowska
Nagrodę działacza oraz trenera:
🏅Paweł Pietryja
Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych👏
Podziękowania dla🤝🫶🏻
🏆Rodziców za pomoc i zaufanie☺️
🏆Władzom i pracownikom Gmina Izabelin oraz Centrum Kultury Izabelin Bronia Bieńkowska za współpracę i wspólne działania na rzecz rozwijania sportu w Gminie.
🏆Trenerom🤝🤩
Karol Bryczkiewicz
Wiktoria Paciorek
🏆Partnerom i sponsorom😎🤝
Pooz Biuro Rachunkowe – Podatkowe
Powiat Warszawski-Zachodni
 
Krajowy turniej w Trzebnicy

Krajowy Turniej Badmintona w Trzebnicy

Krajowy Turniej Badmintona młodzików młodszych i młodzików w Trzebnicy W sobotę, 8 czerwca, nasi młodzi zawodnicy wzięli udział w Krajowym Turnieju Badmintona w Trzebnicy.

turniej w Czechach

FBK Izabelin na turnieju w Czechach

Ekipa FKB wraca z turnieju w Czechach! Młodzi zawodnicy naszego klubu właśnie wrócili z niezapomnianej podróży do Czech, gdzie mieli okazję rywalizować na międzynarodowej arenie. Turniej przyniósł wiele nowych doświadczeń, międzynarodowych znajomości i sportowych wyzwań. Oprócz zaciętej rywalizacji na kortach, znaleźli także chwilę na małe zwiedzanie. Turniej w Czechach i podsumowanie w liczbach: 508 zawodników […]