Krajowy Turniej Badmintona w Trzebnicy

Krajowy turniej w Trzebnicy
Krajowy Turniej Badmintona młodzików młodszych i młodzików w Trzebnicy🏸

W sobotę, 8 czerwca, nasi młodzi zawodnicy wzięli udział w Krajowym Turnieju Badmintona w Trzebnicy.

Ośmioro naszych utalentowanych sportowców rywalizowało w dwóch kategoriach wiekowych: U-13 oraz U-15. Cała drużyna zaprezentowała się znakomicie, ukazując efekty ciężkiej pracy i solidnych treningów.

Turniej okazał się być prawdziwym popisem naszych młodych badmintonistów. W kategorii U-13 chłopcy zdominowali rywalizację, zajmując całe podium. W grze podwójnej, finałowy mecz rozegrały nasze dwie pary, co było kolejnym dowodem ich umiejętności i zaangażowania.

Każdy z zawodników powrócił z Trzebnicy z medalem, co jest ogromnym sukcesem i powodem do dumy. Wyniki tego turnieju to świadectwo determinacji i pasji, jakie nasi młodzi sportowcy wkładają w rozwój swoich umiejętności. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i czekamy na kolejne sukcesy!

 
Kat. U -13 gra pojedyncza chłopców
Mateusz Rusiniak 🥇
Tymoteusz Skrzos 🥈
Ignacy Fortuna 🥉
 
Kat. U-13 gra podwójna chłopców
Ignacy Fortuna/Tymoteusz Skrzos 🥇
Mateusz Rusiniak/Antoni Ćwikowski 🥈
 
Kat. U-13 gra mieszana
Ignacy Ćwikowski/Hanna Rusiniak 🥇
 
Kat. U-15 gra podwójna chłopców
Tomasz Karnowski/Stanisław Karnowski 🥈
 
Podziękowania i ukłony w stronę rodziców 🎖️którzy byli na miejscu i wspierali zawodników 👏
 
 
turniej w Czechach

FBK Izabelin na turnieju w Czechach

Ekipa FKB wraca z turnieju w Czechach! Młodzi zawodnicy naszego klubu właśnie wrócili z niezapomnianej podróży do Czech, gdzie mieli okazję rywalizować na międzynarodowej arenie. Turniej przyniósł wiele nowych doświadczeń, międzynarodowych znajomości i sportowych wyzwań. Oprócz zaciętej rywalizacji na kortach, znaleźli także chwilę na małe zwiedzanie. Turniej w Czechach i podsumowanie w liczbach: 508 zawodników […]