Zimowe ferie z FKB Izabelin

Ferie z FKB Izabelin

Zakończenie zimowych ferii oznacza również zakończenie naszego Zimowego Obozu w Wiśle z FKB Izabelin.

Przeżyliśmy tam intensywne 7 dni pełne aktywności, podczas których doskonaliliśmy nasze umiejętności w badmintonie, przygotowując się do nadchodzących turniejów.

Nie tylko trenowaliśmy – między zajęciami odwiedziliśmy park wodny „Tropikana” i wykorzystaliśmy sprzyjającą pogodę do zjazdów na nartach. Zwiedziliśmy także muzeum Adama Małysza 🏆 oraz skocznię narciarską, co było niezapomnianym doświadczeniem.

Wieczorami uczestnicy doskonalili swoje układy taneczne, a na kręglach integrowaliśmy się i świetnie się bawiliśmy. Zakończenie obozu było wyjątkowe – zawodnicy klubu przygotowali chrzest obozowy dla nowych koleżanek i kolegów, co stało się fantastyczną okazją do wspólnej zabawy. 🫶🏻

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym wyjeździe. Już teraz zapraszamy Was serdecznie na kolejne, fascynujące przygody z FKB Izabelin!

 

 

 

Krajowy turniej w Trzebnicy

Krajowy Turniej Badmintona w Trzebnicy

Krajowy Turniej Badmintona młodzików młodszych i młodzików w Trzebnicy W sobotę, 8 czerwca, nasi młodzi zawodnicy wzięli udział w Krajowym Turnieju Badmintona w Trzebnicy.

turniej w Czechach

FBK Izabelin na turnieju w Czechach

Ekipa FKB wraca z turnieju w Czechach! Młodzi zawodnicy naszego klubu właśnie wrócili z niezapomnianej podróży do Czech, gdzie mieli okazję rywalizować na międzynarodowej arenie. Turniej przyniósł wiele nowych doświadczeń, międzynarodowych znajomości i sportowych wyzwań. Oprócz zaciętej rywalizacji na kortach, znaleźli także chwilę na małe zwiedzanie. Turniej w Czechach i podsumowanie w liczbach: 508 zawodników […]