Majówka Orneta

Majówka z FKB Izabelin dobiegła końca. Dobrze spędzony czas na hali podczas treningów ale również pomiędzy treningami gdzie była okazja do integracji Dziękujemy za zaangażowanie, z każdym wyjazdem widzimy postęp teraz chwila na odpoczynek i wracamy do treningówaby przygotować się do kolejnego wyjazdu w lipcu w Czorsztynie
„Miłość do badmintona, zaczyna się od dobrej zabawy”
 

Dowiedz się więcej: Majówka Orneta
Listopadowe zgrupowanie

Listopadowe zgrupowanie zakończone

Zakończyliśmy wyjątkowe Listopadowe Zgrupowanie w Centrum Odnowy Sportu OPO Giżycko. To było niezwykle satysfakcjonujące i pełne pozytywnej energii doświadczenie.

Turnus badmintona

Sportowe Ferie z EduSport

Rusza kolejna edycja Sportowych Ferii z Fundacją EduSport, wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz rozrywek dla najmłodszych i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku przygotowaliśmy aż 2 turnusy, pełne aktywności, sportowych doznań i bezpiecznej zabawy na obiektach sportowych w Izabelinie.

turniejowy weekend

Kolejny turniejowy weekend dla zawodników FKB

W niedzielę, 9️⃣-cio osobowa ekipa wyruszyła do Łodzi, gdzie wzięli udział w Otwartym Turnieju Badmintona organizowanym przez Międzynarodową Szkołę Mistrzostwa Sportowego „Edukacja i Sport” w Łodzi. Była to kolejna okazja do zebrania cennego turniejowego doświadczenia 🔝.