Indywidualne treningi badmintona

Trening indywidualny

Indywidualne treningi badmintona to niezrównany sposób na doskonalenie swoich umiejętności w tej ekscytującej dyscyplinie. Bez względu na wiek czy poziom zaawansowania, nasze dedykowane sesje treningowe są zaprojektowane tak, aby umożliwić Ci szybkie opanowanie podstawowych technik i strategii gry, pod czujnym okiem naszego doświadczonego trenera.

Nasi trenerzy zatroszczą się o to, aby Twoje indywidualne treningi były nie tylko efektywne, ale także przyjemne i dostosowane do Twoich potrzeb. W trakcie tych sesji masz możliwość skupienia się na swoich słabościach i mocnych stronach, aby jak najszybciej osiągnąć pożądane rezultaty.

Nie tylko zyskasz solidne podstawy techniczne i taktyczne, uczestnicząc w indywidualnych treningach, ale także przygotujesz się doskonale do przyszłych wyzwań. Nasze sesje treningowe są również idealnym przygotowaniem do treningów grupowych, gdzie możesz wykorzystać swoje zdobycze i rozwijać je dalej w atmosferze współzawodnictwa i motywacji.


Dla zawodników o wyższych umiejętnościach oferujemy spersonalizowane programy treningowe, dostosowane do ich specyficznych potrzeb. To doskonała okazja do doskonalenia konkretnych elementów gry, zwiększenia wydolności oraz ulepszenia techniki.

Indywidualne treningi to także świetna okazja do przygotowania się na sezon, turnieje czy spotkania ligowe. Dzięki elastycznemu podejściu do terminów i miejsc, możesz dostosować treningi do swojego harmonogramu i potrzeb. Pamiętaj, że w jednym treningu może uczestniczyć maksymalnie dwie osoby, co gwarantuje pełną uwagę i dedykację trenera dla każdego uczestnika. Zacznij swoją sportową podróż z nami już dziś i poczuj różnicę, jaką mogą przynieść indywidualne treningi badmintona!

Kontakt
trening badmintona

Dzieci & dorośli

trening indywidualny badminton trener badmintona treningi badminton

Miejscowość:

Miejsce treningu oraz godziny ustalane są indywidualnie z trenerem.

Miejscowość:

trenerzy:
trenerzy

100 – 160 zł/godzina + cena kortu

UWAGA!

opłata za treningi jest pobierana z góry, do 5 dnia każdego miesiąca przelewem na rachunek bankowy klubu

nr konta bankowego: mBank: 60 1140 2004 0000 3002 8102 7295

tytułem: „imię i nazwisko, składka członkowska za miesiąc….2023

100 – 160 zł/godzina + cena kortu

UWAGA!

opłata za treningi jest pobierana z góry, do 5 dnia każdego miesiąca przelewem na rachunek bankowy klubu

nr konta bankowego: mBank: 93 1140 2004 0000 3902 8230 5108

tytułem: „Imię Nazwisko Uczestnika – Błonie, miesiąc/2023

  Fundacja Edusport Klub bad. Izabelin

  ul. Jana Matejki 21

  05-080 Izabelin c

  Fundacja Edusport Klub bad. Izabelin

  NIP: 1182221025

  Izabelin

  Błonie