Treningi indywidualne

Najefektywniejszą formą doskonalenia umiejętności w badmintonie są treningi indywidualne, dedykowane zarówno dzieciom, jak i dorosłym na różnym poziomie zaawansowania. To w nich pod okiem trenera uczestnicy szybko opanowują podstawową technikę i taktykę gry.

Indywidualne sesje stanowią także świetne przygotowanie do treningów grupowych. Zawodnicy o wyższych umiejętnościach mogą skorzystać z programu dostosowanego do ich potrzeb, by uszlachetnić konkretne elementy gry, zwiększyć wydolność i ulepszyć przemieszczanie się po korcie. Treningi indywidualne to również doskonała okazja do przygotowania się na sezon, turnieje czy spotkania ligowe. Maksymalnie dwie osoby mogą uczestniczyć w jednym treningu, a termin i miejsce są elastycznie dostosowywane do preferencji i potrzeb uczestników.

Kontakt
trening badmintona

Dorośli

trening indywidualny badminton trener badmintona treningi badminton

Miejscowość:

Miejsce treningu oraz godziny ustalane są indywidualnie z trenerem.

Miejscowość:

Poznaj nasz

Cennik

trenerzy:
trenerzy

100 – 160 zł/godzina + cena kortu

UWAGA!

opłata za treningi jest pobierana z góry, do 5 dnia każdego miesiąca przelewem na rachunek bankowy klubu

nr konta bankowego: mBank: 60 1140 2004 0000 3002 8102 7295

tytułem: „imię i nazwisko, składka członkowska za miesiąc….2023

100 – 160 zł/godzina + cena kortu

UWAGA!

opłata za treningi jest pobierana z góry, do 5 dnia każdego miesiąca przelewem na rachunek bankowy klubu

nr konta bankowego: mBank: 93 1140 2004 0000 3902 8230 5108

tytułem: „Imię Nazwisko Uczestnika – Błonie, miesiąc/2023

trenerzy trenerzy:

Trener

Paweł Pietryja

Jestem trenerem badmintona oraz założycielem Fundacji EduSport. Od najmłodszych lat związany jestem z tym sportem. Wychowanek klubu UKS PLESBAD PSZCZYNA oraz wieloletni zawodnik Reprezentacji Polski. Jako zawodnik współpracowałem z trenerami Europejskimi oraz Azjatyckimi. Przez wszystkie te lata podpatrywałem pracę na różnych etapach szkolenia, co pomogło mi zaplanować strategię, którą wprowadziłem do naszego klubu. Obecnie moim największym celem jest szkolenie młodego pokolenia

Trener

Karol Bryczkiewicz

Badmintonem zajmuję się od ponad 10 lat. Swoją przygodę z badmintonem zaczynałem jako młody zawodnik w Klubie Orlicz Suchedniów. Aktualnie trener dzieci oraz dorosłych.W pracy z dziecmi, koncentruję się na ich prawidłowym rozwoju fizycznym oraz psychicznym. Podczas zajęć z najłodszymi, ważnym elementem jest odpowiednie przygotowanie zajęć aby dzieci mogły aktywnie, w wesołej atmosferze oraz bezpiecznie spędzić czas w gronie rówieśników.

  Fundacja Edusport Klub bad. Izabelin

  ul. Jana Matejki 21

  05-080 Izabelin c

  Fundacja Edusport Klub bad. Izabelin

  NIP: 1182221025

  Izabelin

  Błonie