Majówka 2023 w Pszczynie

Majówka 2023 w Pszczynie dobiegła końca🤗 to był fantastycznie spędzony czas.

Był to fantastycznie spędzony czas. Podczas całego wyjazdu odbyliśmy 12 godzin treningów🏸 na hali POSiR Pszczyna, wycieczkę z ogniskiem⚽️🌭w Ośrodek Sportów Wodnych Moris Pszczyna oraz wieczorki integracyjne ☕️🍸w Brovar 16. Dziękujemy za udział dzieciom i dorosłym. Do zobaczenia na treningach🏸i kolejnych wyjazdach 😎🫶🏻
——
 
Listopadowe zgrupowanie

Listopadowe zgrupowanie zakończone

Zakończyliśmy wyjątkowe Listopadowe Zgrupowanie w Centrum Odnowy Sportu OPO Giżycko. To było niezwykle satysfakcjonujące i pełne pozytywnej energii doświadczenie.

Turnus badmintona

Sportowe Ferie z EduSport

Rusza kolejna edycja Sportowych Ferii z Fundacją EduSport, wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz rozrywek dla najmłodszych i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku przygotowaliśmy aż 2 turnusy, pełne aktywności, sportowych doznań i bezpiecznej zabawy na obiektach sportowych w Izabelinie.

turniejowy weekend

Kolejny turniejowy weekend dla zawodników FKB

W niedzielę, 9️⃣-cio osobowa ekipa wyruszyła do Łodzi, gdzie wzięli udział w Otwartym Turnieju Badmintona organizowanym przez Międzynarodową Szkołę Mistrzostwa Sportowego „Edukacja i Sport” w Łodzi. Była to kolejna okazja do zebrania cennego turniejowego doświadczenia 🔝.