Letni Obóz klubu FKB Izabelin w Czorsztynie

treningi badmintona
Zakończyliśmy Letnie zgrupowanie FKB Izabelin
 

Było bardzo aktywnie, ale uczestnicy dali z siebie wszystko. Z każdym dniem podczas treningów motorycznych, technicznych i mentalnych było widać coraz większe zaangażowanie i podnoszenie swoich umiejętności. Doskonaliliśmy również umiejętność współpracy podczas wycieczek w terenie. Wszyscy zdobyli Łysą Górę 887 m n.p.m a część grupy Jaworzyny 1097 m n.p.m., zwiedzając ruiny zamku w Czorsztynie i Niedzicy mieliśmy okazje poznać lokalną kulturę. Teraz czas na odpoczynek i realizacje dalszych planow wakacyjnych. Życzymy wszystkim uczestnikom pogodnych i udanych wakacji oraz gratulujemy wszystkim uczestnikom zgrupowania
 
Do zobaczenia we wrześniu na treningach w Izabelinie i Błoniu
 

 

Listopadowe zgrupowanie

Listopadowe zgrupowanie zakończone

Zakończyliśmy wyjątkowe Listopadowe Zgrupowanie w Centrum Odnowy Sportu OPO Giżycko. To było niezwykle satysfakcjonujące i pełne pozytywnej energii doświadczenie.

Turnus badmintona

Sportowe Ferie z EduSport

Rusza kolejna edycja Sportowych Ferii z Fundacją EduSport, wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz rozrywek dla najmłodszych i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku przygotowaliśmy aż 2 turnusy, pełne aktywności, sportowych doznań i bezpiecznej zabawy na obiektach sportowych w Izabelinie.

turniejowy weekend

Kolejny turniejowy weekend dla zawodników FKB

W niedzielę, 9️⃣-cio osobowa ekipa wyruszyła do Łodzi, gdzie wzięli udział w Otwartym Turnieju Badmintona organizowanym przez Międzynarodową Szkołę Mistrzostwa Sportowego „Edukacja i Sport” w Łodzi. Była to kolejna okazja do zebrania cennego turniejowego doświadczenia 🔝.