Treningi dla dzieci

Nasze treningi dla dzieci i młodzieży są ukierunkowane na uczestników już od 4 roku życia. W pełni wierzymy, że inwestowanie w rozwijanie młodych talentów od najwcześniejszych lat stanowi klucz do osiągnięcia ich przyszłych sukcesów.

Treningi z badmintona dla dzieci to doskonały sposób na aktywne spędzanie czasu dla najmłodszych dzieci. W trakcie treningów nie tylko rozwijają swoją sprawność motoryczną, ale także uczestniczą w różnorodnych zabawach ogólnorozwojowych. Dzięki temu mają okazję poznać podstawy gry w badmintona i nawiązać bliższą relację z tą fascynującą dyscypliną sportową.

W okresie ferii zimowych oraz wakacji serdecznie zapraszamy dzieci na nasze półkolonie EduSport. Dla tych, którzy wykazują szczególne zainteresowanie badmintonem i chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych trenerów, oferujemy możliwość treningu nawet 4 razy w tygodniu. Uczestnicy tych zajęć mają także szansę wzięcia udziału w lokalnych i ogólnopolskich turniejach, zgrupowaniach oraz obozach badmintona.

Nasz system szkolenia jest starannie dostosowany do wieku i poziomu umiejętności zawodników, aby wspierać ich właściwy rozwój fizyczny. Ta oferta jest skierowana zarówno do dzieci, jak i młodzieży, począwszy od 4 roku życia. Zajęcia z badmintona dla najmłodszych to znakomita droga do rozwijania sprawności i zainteresowań sportowych już od najwcześniejszych lat.

trening badmintona

GRUPA
PRZEDSZKOLNA

wiek 4 – 6 lat

trening badmintona dla dzieci badminton dla dzieci badminton Izabelin

Zajęcia sportowe to niezrównana sposobność dla dzieci do pełnego, aktywnego spędzania czasu w towarzystwie swoich rówieśników. Przewodzone przez doświadczoną kadrę trenerską, te zajęcia mają za zadanie wspomagać rozwój sprawności ruchowej, wprowadzać w świat różnorodnych ćwiczeń, kształcić umiejętności pracy w grupie oraz otwierać drzwi do nowych dyscyplin sportowych. Nasze zajęcia umożliwiają dzieciom przyjemną i bezpieczną zabawę wśród swoich przyjaciół. Celem tych sesji jest również zachęcenie najmłodszych do aktywności sportowej oraz przekazanie im pasji do aktywnego spędzania czasu wolnego.

• Środa 17:00 – 18:00
  • GRUPA
    POCZĄTKUJĄCA

klasy 1 – 4

badminton Błonie badminton dla uczniów podstawówki treningi badmintona

Nasze zajęcia skierowane do dzieci, które właśnie rozpoczynają swoją przygodę z badmintonem, stanowią doskonałą okazję do rozwijania sprawności fizycznej i zdolności motorycznych w pełnym wymiarze. Te profesjonalnie prowadzone sesje, pod bacznym okiem doświadczonych trenerów, koncentrują się na różnorodnych ćwiczeniach ogólnorozwojowych, równocześnie wprowadzając w świat badmintona. Zajęcia te są starannie dostosowane do wieku młodych uczestników i gwarantują intensywną dawkę aktywności fizycznej. Stanowią one idealne miejsce dla dzieci, które chcą weszć na ścieżkę badmintonowej przygody i cieszyć się aktywnym spędzaniem czasu wśród swoich rówieśników.

• Wtorek: 16:30 – 17:30
  • Czwartek: 16:30 – 17:30
  • Piątek: 16:15 – 17:45 (grupa zawodnicza)
  • Miejscowość:

• Poniedziałek: 17:00 – 18:00
  • Środa: 17:00 – 18:00
  • ŚREDNIO
    ZAAWANSOWANA

klasy 5-8

trening dla dzieci i młodzieży badminton Błonie turniej badmintona

Nasze treningi badmintonowe oferują doskonałą okazję do dalszego rozwijania zdolności motorycznych oraz udoskonalenia techniki gry w badmintona. Nasza zaangażowana grupa stanowi przestrzeń, w której zawodnicy mają szansę na zdobycie nowych umiejętności oraz ciągły wzrost swojego poziomu gry. Wspólnie uczestniczymy w zarówno lokalnych, jak i ogólnopolskich turniejach, a także aktywnie organizujemy zgrupowania i obozy badmintonowe, tworząc w ten sposób inspirujące środowisko dla rozwoju naszych utalentowanych zawodników.

• Wtorek: 17:00 – 18:30
  • Czwartek: 17:00 – 18:30
  • Piątek: 16:15 – 17:45 (grupa zawodnicza)
  • Miejscowość:

• Poniedziałek: 17:30 – 19:00
  • Środa: 17:30 – 19:00
  • Poznaj nasz

Cennik

trenerzy:
    trenerzy

110 zł/msc

160 zł/msc