Treningi badmintona dla dorosłych

Zapraszamy serdecznie na nasze kompleksowe treningi badmintona dla dorosłych, które stawiają sobie za cel nie tylko podniesienie aktywności fizycznej, ale również wszechstronne doskonalenie umiejętności w tej dynamicznej grze. Skupiamy się przede wszystkim na aspekcie bezpieczeństwa, jednocześnie kładąc duży nacisk na indywidualne dostosowanie treningów do zróżnicowanych poziomów umiejętności zawodników. Nasza wizja opiera się na dokładnym wyważeniu każdej sesji, aby zapewnić każdemu uczestnikowi optymalne rezultaty oraz maksymalne korzyści.

Nasz przemyślany program treningowy obejmuje 1,5 godziny intensywnej aktywności, co pozwala stopniowo wgłębić się w świat badmintona i całkowicie oddać się grze. Wszystko zaczynamy od energicznej rozgrzewki, która obejmuje różnorodne ćwiczenia ogólnorozwojowe, priorytetowo przygotowujące ciało do aktywności fizycznej. Następnie przechodzimy do głównej części treningu, gdzie skupiamy się na doskonaleniu poprawnej techniki uderzeń, precyzyjnym poruszaniu się po korcie oraz rozwijaniu skutecznej taktyki.

Naszym celem jest stworzenie atmosfery, w której każdy uczestnik czuje się komfortowo i wspierane, a po zakończonym treningu doświadcza przyjemnego, pozytywnego zmęczenia. Dołącz do naszej grupy treningowej i skorzystaj z rewelacyjnych zajęć badmintona, które pozytywnie wpłyną na Twoją kondycję, zwinność oraz umiejętności w grze.

trening badmintona

GRUPA
DOROSŁYCH

Dorośli

treningi badmintona dla dorosłych badmindon dorośli badminton

Badminton, jako dynamiczna gra, stwarza szansę na rywalizację i spełnianie sportowych ambicji. Nasze treningi dla dorosłych koncentrują się na doskonaleniu motoryki i kondycji. Regularne ćwiczenia pozwalają uczestnikom polepszyć technikę, zwiększyć prędkość i zwinność, co przekłada się na poprawę samopoczucia i wyglądu. Dodatkowo, warto podkreślić, że badminton to nie tylko sport, ale również wspaniała okazja do spędzania czasu z przyjaciółmi, co sprzyja podnoszeniu poziomu endorfin i redukcji stresu. Wspólna gra w tej pasjonującej dyscyplinie przynosi radość i satysfakcję, jednocześnie umacniając więzi w naturalny sposób.

Izabelin

• Poniedziałek: 20:00 – 21:30 (gr. średnio zaawansowana)
  • Miejscowość:

Błonie

• Poniedziałek: 19:00 – 20:00 (gr. początkująca)
  • Wtorek: 19:30 – 21:00 (gr. średnio zaawansowana)
  • Piątek: 19:00 – 20:30 (gr. średnio zaawansowana)
  • TRENING INDYWIDUALNY

Trening indywidualny (1-4 osoby)

treningi badmintona dla dorosłych treningi badmintona dla dorosłych treningi badmintona dla dorosłych

Najefektywniejszą formą doskonalenia umiejętności w badmintonie, skierowaną zarówno do dzieci, jak i dorosłych na różnym poziomie zaawansowania, są indywidualne treningi. To właśnie podczas tych personalizowanych zajęć, osiąga się najlepsze rezultaty. Zajęcia indywidualne z trenerem pozwalają nie tylko na indywidualne dostosowanie programu do potrzeb uczestnika, ale także umożliwiają zdobycie solidnych podstaw technicznych i taktycznych, zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tą dyscypliną. Dzięki temu indywidualnemu podejściu, uczestnicy są w stanie szybko przyswoić niezbędne umiejętności i pewnie rozpocząć swoją grę w badmintona.

Miejscowość:

Miejsce treningu oraz godziny ustalane są indywidualnie z trenerem.

Miejscowość:

Miejsce treningu oraz godziny ustalane są indywidualnie z trenerem.

Poznaj nasz

Cennik

trenerzy:
    trenerzy

70zł**

1 trening**

180 zł/msc*

1 trening w tygodniu (4 w miesiącu)*

320 zł/msc**

2 treningi w tygodniu ( 8 w miesiącu)*

100 – 160 zł/godzina + cena kortu

Trening indywidualny

* Składka miesięczna gwarantuje miejsce na deklarowanej grupie,
    ** możliwość treningu pod warunkiem wolnych miejsc

UWAGA!

Koszt składki członkowskiej gr. dorosłej zawiera 4 lub 8 treningów w miesiącu, w przypadku mniejszej lub większej liczby treningów w miesiącu (według kalendarza) koszt abonamentu zostaje proporcjonalnie zmniejszony lub zwiększony.

opłata za treningi jest pobierana z góry, do 5 dnia każdego miesiąca przelewem na rachunek bankowy klubu

nr konta bankowego: mBank: 60 1140 2004 0000 3002 8102 7295

tytułem: „imię i nazwisko, składka członkowska za miesiąc….2023