Kategoria: General OTWARTY TURNIEJ BADMINTONA

turniej badmintona
OTWARTY TURNIEJ BADMINTONA

29 października 2023

Z przyjemnością prezentujemy Otwarty Turniej Badmintona, organizowany przez Fundację EduSport.

 

Wyjątkowe wydarzenie sportowe, które przyciąga zarówno doświadczonych zawodników, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z badmintonem. Celem jest stworzenie atmosfery rywalizacji i zabawy, która dostarczy uczestnikom niezapomnianych wspomnień.

📆Termin: 29 października 2023 roku (niedziela)

📍Miejsce: Centrum Sportu w Błoniu ul. Grodziska 1, Błonie

⏱️Rozpoczęcie: Dla najmłodszych uczestników, czyli dzieci w kategorii U-9, emocje rozpoczną się o godzinie 9:00 natomiast dla dorosłych turniejowiczów przewidziane jest rozpoczęcie o 10:30.

Więcej informacji

Zobacz cały kalendarz

Listopadowe zgrupowanie

Listopadowe zgrupowanie zakończone

Zakończyliśmy wyjątkowe Listopadowe Zgrupowanie w Centrum Odnowy Sportu OPO Giżycko. To było niezwykle satysfakcjonujące i pełne pozytywnej energii doświadczenie.

Turnus badmintona

Sportowe Ferie z EduSport

Rusza kolejna edycja Sportowych Ferii z Fundacją EduSport, wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz rozrywek dla najmłodszych i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku przygotowaliśmy aż 2 turnusy, pełne aktywności, sportowych doznań i bezpiecznej zabawy na obiektach sportowych w Izabelinie.

turniejowy weekend

Kolejny turniejowy weekend dla zawodników FKB

W niedzielę, 9️⃣-cio osobowa ekipa wyruszyła do Łodzi, gdzie wzięli udział w Otwartym Turnieju Badmintona organizowanym przez Międzynarodową Szkołę Mistrzostwa Sportowego „Edukacja i Sport” w Łodzi. Była to kolejna okazja do zebrania cennego turniejowego doświadczenia 🔝.