Kategoria: General OTWARTY TURNIEJ BADMINTONA

turniej badmintona
OTWARTY TURNIEJ BADMINTONA

29 października 2023

Z przyjemnością prezentujemy Otwarty Turniej Badmintona, organizowany przez Fundację EduSport.

Wyjątkowe wydarzenie sportowe, które przyciąga zarówno doświadczonych zawodników, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z badmintonem. Celem jest stworzenie atmosfery rywalizacji i zabawy, która dostarczy uczestnikom niezapomnianych wspomnień.

📆Termin: 29 października 2023 roku (niedziela)

📍Miejsce: Centrum Sportu w Błoniu ul. Grodziska 1, Błonie

⏱️Rozpoczęcie: Dla najmłodszych uczestników, czyli dzieci w kategorii U-9, emocje rozpoczną się o godzinie 9:00 natomiast dla dorosłych turniejowiczów przewidziane jest rozpoczęcie o 10:30.

Zobacz cały kalendarz

Turniej na Ursynowie

Turniej na Ursynowie i w Izabelinie

FKB triumfuje na weekendowych turniejach!   Kolejny pracowity weekend dla FKB. Tym razem nasi podopieczni rywalizowali w turnieju Krajowym na Warszawskim Ursynowie oraz w otwartym turnieju dla dzieci, młodzieży i dorosłych zorganizowanym przez Fundacje EduSport w Izabelinie. Podczas turnieju w Izabelinie wzięło udział 42 zawodniczek i zawodników w kategoriach u-9, U-11, U-13, U-15 oraz […]