Klub badmintona – wspólna pasja w Izabelinie i Błoniu

Witaj w klubie badmintona Fundacji Edu Sport! Dołącz do naszej pasji w Izabelinie i Błoniu. Rozwijaj umiejętności, buduj przyjaźnie i ciesz się grą w badmintona razem z nami.

Więcej

Półkolonie z badmintonem 2024

Półkolonie badmintona z FKB Izabelin. Zaczynamy 24 czerwca. Zapisz się koniecznie!

Więcej

LETNI OBÓZ SPORTOWY W PUCKU

Letni obóz badmintona w Pucku. 29.06 – 06.07.2024r

Więcej
trening badmintona

Dowiedz się…

Trochę więcej o nas
oraz o tym, co robimy

… i zostań z nami na dłużej!

Szukasz miejsca, w którym możesz doskonalić swoje umiejętności w grze w badmintona? Nasz klub to doskonały wybór dla Ciebie, jeśli interesują Cię treningi badmintona w Warszawie. Od dwóch lat dynamicznie działamy w okolicach Izabelina i Błonia, oferując szeroki zakres treningów dla różnych grup wiekowych. Niezależnie czy masz 4 lata czy jesteś osobą dorosłą, znajdziesz u nas odpowiednie zajęcia.

Nasz wykwalifikowany zespół trenerów zapewni Ci kompleksowe przygotowanie, gwarantując tym samym rozwój Twoich umiejętności. Ponadto, nasza oferta obejmuje profesjonalny sprzęt, który umożliwi Ci osiągnięcie pełnego potencjału w grze. Dołącz już teraz do naszego klubu w warszawie i stań się prawdziwym zawodnikiem badmintona!

Zapraszamy,

Poznaj naszą
aktualną ofertę

01

Trening dla dorosłych

Jeśli uwielbiasz rywalizację i aktywność fizyczną, to treningi badmintona stanowią doskonałe rozwiązanie dla Ciebie! To dynamiczna i wymagająca dyscyplina, która wpływa korzystnie na kondycję, zwinność oraz koordynację ruchową. W naszej ofercie znajdziesz treningi badmintona w Warszawie, które gwarantują kompleksowe doświadczenie. Zespół wykwalifikowanych trenerów pomoże Ci osiągnąć Twoje cele sportowe.

Czytaj więcej
Trening dla dorosłych
02

Trening dla dzieci

Jeśli szukasz dla swojego dziecka atrakcyjnej i aktywnej formy spędzania wolnego czasu, to warto przyjrzeć się naszym treningom badmintona. Ten ekscytujący i dynamiczny sport nie tylko gwarantuje świetną zabawę, lecz także przyczynia się do poprawy kondycji, zwinności oraz koordynacji ruchowej. Jeżeli treningi badmintona w Warszawie to sfera, która Cię pociąga, to nasza oferta spełni Twoje oczekiwania w tym zakresie. Poprzez uczestnictwo w tych zajęciach, Twoje dziecko będzie nie tylko aktywnie spędzać czas, ale również zdobywać cenne umiejętności, które mogą okazać się niezwykle przydatne w przyszłości.

Czytaj więcej
Trening dla dzieci
03

Trening indywidualny

Gotowy na wyzwanie doskonalenia gry w badmintona? Jeśli tak, to oferujemy idealne rozwiązanie: indywidualne treningi dopasowane do Twoich celów. Doświadczony trener pomoże osiągnąć zamierzone cele poprzez spersonalizowany plan. Bez względu na obszar skupienia – technikę, taktykę czy kondycję – nasz trener zapewni wsparcie. Nasza oferta to unikalne podejście i wysoka jakość treningu.

Czytaj więcej
Trening indywidualny

Opinie o nas

Karolina Grzegorczyk
Karolina Grzegorczyk
21 Styczeń 2024
Polecam! Córka bardzo zadowolona, chętnie będzie uczestniczyła w kolejnych wydarzeniach! 😊
Katarzyna Stusińska
Katarzyna Stusińska
26 Lipiec 2023
Najlepsi
Robert
Robert
16 Lipiec 2023
Absolutny Top w podejściu do dzieci i młodzieży. Polecam z pełnym przekonaniem.
Gabriela Lorens
Gabriela Lorens
16 Lipiec 2023
Moc zabawy i doskonałej atmosfery!
mi hold
mi hold
16 Lipiec 2023
Mega kadra, zaangażowani sportowcy. Dzieci zawsze są zaopiekowane, nie ma agresji wśród rówieśników. Uwielbiam i polecam.
Michał Altawil
Michał Altawil
29 Sierpień 2022
Bardzo podobało mi się zajęcia, trener Piotr zna się na rzeczy. Wszyscy bardzo mili i kulturalni.
Paulina Sosnowska
Paulina Sosnowska
8 Sierpień 2022
Świetnie zorganizowane półkolonie:) Syn chodził przez 2 tygodnie i każdego dnia wracał zachwycony!😊

Zaufali i wspierają

Nasi partnerzy

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami

  Fundacja Edusport Klub bad. Izabelin

  ul. Jana Matejki 21

  05-080 Izabelin c

  Fundacja Edusport Klub bad. Izabelin

  NIP: 1182221025

  Izabelin

  Błonie